WhatsApp chat

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

www.hastakaryolasikiralama.com markamız uzun yıllardır İstanbul merkezli hizmet veren bir hasta yatağı üreticisidir.
 

Hastaların ihtiyaç duyduğu en önemli medikal ürün olan hasta yataklarını, hastaların evlerine teslim ederek bütçelerine uygun çözümler üretiyoruz. Firma olarak hastalarımızın evde bakım sürecini kolaylaştıracak çözümler üreterek, hayatlarına dokunuyoruz. Biliyoruz ki, iyi hizmet kaliteli ürün; mutlu hastalar demek.

 

Hizmetlerimiz

 

Elektrikli kumandalı hasta karyolası üretimi ✓ 
Hastanelere veya evlere uygun hasta karyolası seçenekleri üreterek hastalarımız ile buluşturuyoruz. Her fonksiyona sahip hasta karyolası stoklarımızda mevcut.
 

Hasta yatağı ithalatı ve ihracatı ✓
Yurt dışına dayanıklı hasta yatağı modellerimizin ihracatını sağlıyoruz. Çalıştığımız ülkeler arasında Azerbaycan, Irak, Kazakistan vb. ülkeler mevcut.
 

Havalı yatak üretimi ✓
Havalı yatak modellerimizin arge çalışmasını kendimiz yapıyor ve yurtdışında üretiyoruz. Böylelikle hastalarımıza uygun fiyata kaliteli hasta yatağı teslimatı sağlıyoruz.
 

Hasta yatağı teslimatı ve kargo ✓
İstanbul merkezli olarak hastalarımızın ev adreslerine teslimat gerçekleştiriyoruz. Eğitimli ve alanında uzman kişiler tarafından kurulum gerçekleştiriliyor.
 

Hasta yatağı kiralama hizmeti ✓
İstanbul içerisinde yaşayan hastalarımızın evlerine AYLIK hasta yatağı kiralama hizmetimiz mevcut.

HAKKIMIZDA

Hasta Karyolası Kiralama Logo

Hasta Karyolası Kiralama, uygun fiyatlı ve kaliteli hasta yatağı modellerini hastaların evlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, 13 yıllık bir üretici markadır.

Copyright © 2009 HASTA KARYOLASI KİRALAMA