WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Hasta Yatağı Kiralama Fatih

Hasta Yatağı Kiralama Fatih

Hasta Yatağı Kiralama Fatih

Hastalarınızın evde bakımının kolaylaşması için sunduğumuz aylık hasta yatağı kiralama hizmetimiz Fatih bölgesi için de mevcuttur. Hasta yatağı kiralama Fatih teslimat bölgemizde olup, hastanızın ihtiyacı olduğu süre boyunca kullanabileceğiniz hasta yataklarını firmamızdan kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Fatih

İçindekiler

  1. Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilmelidir?
  2. Hasta Yatağının Kolaylıkları Nelerdir?
  3. Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

  4. Piyasadaki Hasta Yatağı Kalite Farklılıkları Nelerdir?
  5. Hasta Yatağı Kiralama Seçeneği Nedir?
  6. Hasta Yatağı Kiralama Fatih Teslimat Bölgeleri Nelerdir?
  7. Hasta Yatağı Kiralama Şartları Nelerdir?
  8. Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

 

Hasta Yatağı Niçin Tercih Edilmelidir?

 

Hasta yatağı, hastalar için özel olarak geliştirilen ürünlerdir. Dolayısıyla hasta yatağı kullanmayan hastaların, rahat etmesi oldukça zordur. Tamamen hastaların ihtiyaçlarından doğarak üretilen bu ürünler, hastaların hayatlarını çok kolaylaştırır. Şu nedenden dolayı hasta yatağının tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Hastanın tedavi süreci, hem hastayı hemde hastaya bakan kişileri oldukça zorlayan bir süreçtir. Hasta yattığı süreç boyunca psikolojik olarak kendini kötü hisseder. Hastaya bakan kişiler ise hem maddi hem de manevi olarak zorlanırlar. Bu süreçte hastanın bakımını kolaştıracak her türlü medikal ürün; hem hasta hemde hastaya bakan kişi için oldukça iyi gelecektir. Evde bakım sürecinin kolaşlaşması için kesinlikle hasta yatağı kullanımını tercih etmelisiniz.
 

Hasta Yatağının Kolaylıkları Nelerdir?

➤ Hastanın pozisyon değiştirmesi için yastık dizmeye gerek kalmaz.

➤ Hastanın pozisyonunu değiştirirken hastaya bakan kişilerin hastayı taşımasına gerek kalmaz.

➤ Hasta kendi kendine pozisyonunu değiştirebilir.

➤ Hastaya bakan kişilerin iş yükünü hafifletir ve daha az yorulmasını sağlar.
 

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağı modelleri elektrik ile çalışan motorlu ürünlerdir. Hasta karyolası modellerinin 2-3-4 motorlu seçenekleri vardır. Motor sayısına göre ürünlerin fonksiyonları değişmektedir. Genel farkları şu şekildedir. 

2 motorlu hasta yatakları: 2 motorlu olarak adlandırılan hasta yataklarının sadece sırt ve ayak kısmı kaldırılıp indirilebilmektedir. Genel olarak korkuluk ve başlık & ayaklık parçaları farkedebilir ama fonksiyonları her zaman aynıdır.

3 motorlu hasta yatakları: 3 motorlu ürünlerin 2 motorlu ürünlere göre farkı yerden 1 metreye kadar yükselebiliyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde hastanın bakımı yapılırken zorlanılmaz.

4 motorlu hasta yatakları: 4 motorlu ürünler hem taşıma kapasitesi yüksek hem de uzun ömürlü her hastaya uyum sağlayabilen ürünlerdir. 4 motorlu yataklarında ekstra fonksiyonu yarı koltuk olabilmesidir. 

Havalı yataklar: Havalı yataklar ise hasta karyolasının üzerine serilen elektrik ile çalışan ek sistemlerdir. Havalı yataklar hastanın altına serilir ve hastanın kan dolaşımı arttırma özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde hastaların yatak yaraları oluşmaz.
 

Piyasadaki Hasta Yatağı Kalite Farklılıkları Nelerdir?

Hasta yatakları fonksiyon olarak aynı gibi gözükse de imal edildikleri parça ve aksesuarlardan kalite farklılıkları oluşabilmektedir. Bu nedenle, hasta yatağının motoru, demir aksanı ve sünger hasta yatağı farklılıkları hasta yatağı fiyatlarını etkilemektedir. Aynı zamanda hasta yatağı alanında satış yapan satıcının kalitesi de göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi takdirde satış sonrası müşteriler mağdur olabilmektedir. Hasta Karyolası Kiralama markası olarak 13 yıldır hastalarımıza destek sağlıyoruz.
 

Hasta Yatağı Kiralama Seçeneği Nedir?

Hasta yatağı kiralama seçeneği hastalarımıza sunduğumuz kısa süreli hasta yatağı kullanımı seçeneğidir. Özellikle kısa vadeli kullanımlar için tavsiye ettiğimiz hasta yatağı kiralama sistemimizde, aylık olarak ödeme yaparak hasta yatağını evinizde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız kalmadığında iade edebilir ve adresinizden alınmasını sağlayabilir. Hem hasta yatağı kiralayarak hastanızı rahat ettirebilir hem de uygun fiyatlara hasta yatağı kullanmış olabilirsiniz.
 

Hasta Yatağı Kiralama Fatih Teslimat Bölgeleri Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama Fatih bölgesi için aynı gün teslimat kurulum mevcuttur. Fatih ilçesinde yaşayan hastalarımızın adreslerine hasta yatağı kiralama servisi sunuyoruz.

Teslimat bölgelerimiz;

Aksaray Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Sururi Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Atikali Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Balat Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Cibali Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi, Hacı Kadın Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Hobyar Mahallesi Hoca Gıyasettin Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Yavuz Sinan Mahalles, Katip Kasım Mahallesi, Küçük Ayasofya Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi Şehremini Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi, Zeyrek Mahallesi
 

Hasta Yatağı Kiralama Şartları Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama günlük değil, aylık olarak sunulmaktadır. Hasta yatağı kiralama siparişi verildikten sonra hasta yatağı servisimiz aynı gün adresinize siparişinizi teslim eder. Kiralama süresi bittiğinde müşteri temsilcilerimiz arar, eğer ki kiralamaya devam etmek istenilirse ödeme yapılarak 1 aylık daha kiralamaya devam edilebilir. İade edilmek istenilen ürünler 2-3 gün içerisinde adresten firmamız tarafından alınır.
 

Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

Hasta yatağı kiralama siparişi vermek için tek yapmanız gereken firmamızı aramanızdır. Firma çalışanlarımız hastanıza uygun hasta yatağı önerisinde bulunacak ve hastanızın rahatlığını sağlayacaktır. Firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

 Bu yazı 669 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Hasta Karyolası Kiralama Logo

Hasta Karyolası Kiralama, uygun fiyatlı ve kaliteli hasta yatağı modellerini hastaların evlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, 13 yıllık bir üretici markadır.

Copyright © 2009 HASTA KARYOLASI KİRALAMA