WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

Hastaların her anını rahatça geçirebileceği ev içerisinde kullanım kolaylığı sağlayarak hasta ve hasta bakıcılarının hayatını kolaylaştıracağı hasta yatağı kiralama Beyoğlu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hastanıza tercih edeceğiniz modeli bilmiyorsanız, uzman hasta yatağı satış danışmanlarımız ile görüşerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

İçindekiler

  1. Hasta Yatağını Niçin Kullanmalısınız?
  2. Hasta Yatağının Hastaya ve Hasta Bakıcısına Faydaları Nelerdir?
  3. Hasta Yatağı Türleri Nelerdir ve Farklılıkları Nedir?
  4. Hasta Yatağı Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?
  5. Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Nedir?
  6. Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu Teslimat Bölgeleri Nelerdir?
  7. Beyoğlu Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

 

Hasta Yatağını Niçin Kullanmalısınız?

 

Hasta yatağını hastanızın konforu ve kendi rahatlığınız için kullanmalısınız. Hasta yatağı hem hasta hemde hastaya bakan kişiye yardımcı ürünlerdir. Hasta yatağı modellerinin hepsi, elektrik ile çalışmakta olup, kol gücü gerektirmeyen el kumandası ile çalışır. Bu ürünler, hasta bakım sürecinde hastalara kolaylıklar sunar. Bu kolaylıklar, hastanızın psikolojisini olumlu yönde etkilerken, hastaya bakan kişinin ise iş yükünü kolaylaştırır. Bu nedenle, hastalar için kesinlikle tercih edilmelidir.
 

Hasta Yatağının Hastaya ve Hasta Bakıcısına Faydaları Nelerdir?

Hastaya faydaları ➤ Hastanın kendini psikolojik olarak bağımsız hissetmesini sağlar. Hasta yatağının elektrikli sistemi sayesinde hastalar kendi kendilerine yatağı hareket ettirebilirler. Böylelikle hastalar başkasına muhtaç olmadan kendi ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilirler. 

Hasta bakıcısına faydaları ➤ Hastaya bakan kişiler için oldukça iş kolaylaştırıcı ürünlerdir. Hastaya bakan kişiler, hastayla ilgilenmekten dolayı vücutlarında ağrılar bel rahatsızlıkları ve sağlık sorunları oluşabilmektedir. Hastayı kaldırmaktan dolayı oluşan bu sağlık sorunlarını, asansörlü hasta yatakları kullanarak giderebilirsiniz. Özellikle hastaya bakan kişi de yaşlı ise kesinlikle hasta yatağına ihtiyaç vardır.
 

Hasta Yatağı Türleri Nelerdir ve Farklılıkları Nedir?

Hasta yatağı türleri hastane tipi ve ev tipi olmak üzere 2'ye ayrılır. Bu modellerin farklılıkları şunlardır;

Hastane tipi hasta yatağı modelleri ➤ Hastane tipi ürünler antibakteriyel plastikten imal edilen, hastanelerde kullanılan beyaz plastikten üretilen hastane yataklarıdır. Hastane tipi yataklar kullanış açısından çok daha iyidir.

Ev tipi ahşap hasta yatağı modelleri ➤ Hem ev içerisinde rahat bir kullanım sağlamak için hem de hastanın psikolojisini olumsuz etkilememek için tercih edilen ürünlerdir. Ahşap hasta yatağı olarak da bilinen bu ürünler ev içerisinde mobilya görünümleri sayesinde şık durur ve görüntü itibariyle ev içerisinde hastane ortamı oluşturmaz.
 

Hasta Yatağı Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

➤ Hasta yatağı seçimi yapılırken tek dikkat edilen kriter, fiyatı olmamalıdır.

➤ Fiyat karşılaştırması yaparken aynı zamanda ürünlerin kaliteside göz önünde bulundurulmalıdır.

➤ Hasta yatağının sağladığı kolaylıklar farklı olduğundan, hastaya uygun hasta yatağı tercihi yapılmalıdır.

➤ Hasta yatağı alanında uzman kişilerden destek alınmalıdır.
 

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Nedir?

Hasta yatağı kiralama hizmeti, Beyoğlu ilçesinde yaşayan hastalarımızın evlerine teslim edilmek üzere hasta yataklarının aylık olarak kiralanması sistemidir. Bu sistemde müşterilerimiz dilediği süre boyunca hasta yataklarını evinde tutabilir ve kiralayabilir. Yatakların evlere getirilmesi ve evlerden toplanması işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, uygun fiyatlı ve her bütçeye uygundur.
 

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu Teslimat Bölgeleri Nelerdir?

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Arap Cami Mahallesi, Keçeci Piri Mahallesi, Asmalı Mescit Mahallesi, Firuzağa Mahallesi, Bedrettin Mahallesi, Kılıçali Paşa Mahallesi, Bereketzade Mahallesi, Halıcıoğlu Mahallesi, Bostan Mahallesi, Hacımimi Mahallesi, Bülbül Mahallesi, Kamer Hatun Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Örnektepe Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Piyalepaşa Mahallesi, Şehit Muhtar Mahallesi, Çatma Mescit Mahallesi, Şahkulu Mahallesi, Çukur Mahallesi, Emekyemez Mahallesi, Kulaksız Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Hacıahmet Mahallesi, Müeyyedzade Mahallesi, Hüseyinağa Mahallesi, Piri Paşa Mahallesi, Ömer Avni Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kadı Mehmet Mahallesi, Kalyoncu Kulluğu Mahallesi, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Yahya Kahya Mahallesi , Kocatepe Mahallesi, Küçük Piyale Mahallesi, Kuloğlu Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Tomtom Mahallesi 
 

Beyoğlu Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

Beyoğlu'nda yaşayan hastalarımıza özel tüm hasta yataklarımızın bakımını ve dezenfektesini sağlıyoruz. Eğerki hastanız için bir hasta yatağına ihtiyaç duyarsanız, firmamız yetkili satış danışmanlarından destek alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra teslimat servisi çalışanlarımız adresinize hasta yatağını getirecek ve kurulumunu sağlayacaktır. Olası bir durumda firmamızı aramanız yeterlidir. Hasta yatağı kiralama sistemimiz de tüm ürünler, özenle hastalarımıza ulaştırılır. Firmamızın iletişim numalarından bizleri arayabilirsiniz.Bu yazı 393 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Hasta Karyolası Kiralama Logo

Hasta Karyolası Kiralama, uygun fiyatlı ve kaliteli hasta yatağı modellerini hastaların evlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, 13 yıllık bir üretici markadır.

Copyright © 2009 HASTA KARYOLASI KİRALAMA