WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy

Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy

Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy

Hasta yatağı kiralama Bakırköy teslimat bölgelerimiz içerisinde olduğu için, hastanıza uygun hasta yatağı modelini seçerek hasta yatağı kiralama opsiyonundan faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz hasta yatağı modelini dilediğiniz süre boyunca kullanabileceğiniz gibi, hastanızın rahatlığını da sağlayabilir kendi iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy

İçindekiler

  1. Hasta Yatağı Kullanımı Niçin Gereklidir?
  2. Hasta Yatağının Hastaya Sağlayacağı Kolaylıklar Nelerdir?
  3. Hasta Yataklarının Çeşitleri Nelerdir?
  4. Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
  5. Hasta Yatağı Kiralama Opsiyonu Nedir?
  6. Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri Nelerdir?
  7. Kiralık Hasta Yataklarının Bakımı Nasıl Yapılır?
  8. Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy Teslimat Bölgeleri Neresidir?
  9. Bakırköy Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

 

Hasta Yatağı Kullanımı Niçin Gereklidir?

 

Hasta yatağı kullanımı tamamen hastanın rahatlığını sağlamak için gereklidir. Hasta yatağı modelleri hastalara lazım olan hareket fonksiyonlarını sunar. Kendi kendilerine de hareket ettirebildikleri hastane yataklarını kullanarak, kendilerini rahat hissederler. Özellikle evde bakım sürecinde hastayı ve hastaya bakan kişiyi zorlayan bakım gereksinimleri hasta yatağı tarafından karşılanır. Elektrik ile çalışmalarından dolayı, kullanıcılarını yormaz. Hasta bakım sürecinin kolaylaştırılması için kesinlikle hasta yatağı kullanımına ihtiyaç vardır.
 

Hasta Yatağının Hastaya Sağlayacağı Kolaylıklar Nelerdir?

Hasta yatağının kullanımı hastaya bağımsızlık kazandırır. Hasta, başka bir kişiye gerek kalmadan, hasta yatağının kumandasını kullanarak kendi kendine pozisyonunu değiştirebilir. Kendi kendine yatağı hareket ettirerek, kendi rahatlığını sağlayabilir. İkinci bir kişiye gerek duymadan pozisyon değiştirmesi hastayı rahatlatır. Psikolojik olarak başka birine bağımlı olmak hastaların tedavi sürecini olumsuz etkilediğinden, hasta yatakları hastalara yardımcı olan önemli medikal ürünlerdir.
 

Hasta Yataklarının Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yataklarının elektrik sistemli birçok çeşidi bulunmaktadır. Özellikle hastane yatağı ürünlerinde motor sayısına göre farklılık gösteren hasta yatakları mevcuttur. 2-3-4 motorlu hasta yatağı olarak duyabileceğiniz hasta yataklarının arasındaki farklar şu şekildedir.

➤ 2 motorlu hasta yataklarının sırt ve ayak kaldırıp indirme hareketi olup, 3 motorlu hasta yataklarında fazladan yerden yükselebilme yani asansör özelliği de vardır. Son olarak 4 motorlu hasta yataklarında ise tüm özellikler mevcut olup, ayrıca yarı koltuk olabilme fonksiyonu da vardır. 

Genel olarak bu şekilde hareket farklılıklarına sahiptirler.

➤ Havalı yataklar ise hastalar için üretilmiş şişme yataklardır. İster yerde ister çift kişilik kanepe üzerinde ister ise hasta yataklarının üzerinde kullanılabilirler. Havalı yataklar bir motora sahip olup, hava ile şişen şişme hasta yataklarıdır. Bu ürünler hastaların yaralarını önlemek amacıyla kullanılırlar.
 

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Nasıl bir hasta yatağı seçeceği hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, bu konuyu doktorlarına sorar. Fakat bilinmelidir ki, hasta yatakları alanında uzman kişiler çok daha doğru bilgiyi müşterilerine sunacaklardır. Bir satış temsilcisinin bilgisinin olup olmadığını telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz. Biz Hasta Karyolası Kiralama markası olarak, müşterilerimize en doğru bilgiyi sunarak, yardımcı oluyor ve hastasına uygun hasta yatağının seçiminde yardımcı oluyoruz.
 

Hasta Yatağı Kiralama Opsiyonu Nedir?

Hasta yatağı kiralama opsiyonu ise hasta yakınlarının hastasının ihtiyacı olduğu süre boyunca evinde hasta yatağını kullanmasıdır. Bu hizmet firmamız tarafından hastalarımıza verilmekte olup, kiralama sistemimiz aylık olarak ücretlendirilmektedir. Hastalarımızın evde bakım sürecinin kolaylaşması için uygun fiyatlara hasta yatağı kiralama sistemi sağlıyoruz. 
 

Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama sistemimizde kurulumu ve montajı kolay ürünler kiralık olarak sunulmaktadır. Hasta karyolası seçeneklerinde 2-3-4 motorlu modeller ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Hasta karyolasının yanında kiralanacak, havalı yatak, hasta taşıma lifti, hasta yemek masası gibi ürünler ise ekstra ücret ile kiralanabilmektedir.
 

Kiralık Hasta Yataklarının Bakımı Nasıl Yapılır?

Hasta karyolası kiralama markası olarak üretim yapan bir firma olduğumuz için tüm kiralık hasta yataklarımızın bakımını teknik servisimiz, temizliğini ise hijyen servisimiz sağlamaktadır. Tüm ürünler hastalarımıza jelatinli olarak ulaştırılmaktadır. Eski veya kırık kullanılamaz ürünler teslim edilmemektedir.
 

Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy Teslimat Bölgeleri Neresidir?

Ataköy 1. Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Ataköy 3-4-11. Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Osmaniye Mahallesi,  Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi  
 

Bakırköy Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

Bakırköy hasta yatağı kiralama servisi olarak firmamızın iletişim numalarını arayarak ya da Whatsapp destek ve sipariş hattımıza yazarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir.Bu yazı 543 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Hasta Karyolası Kiralama Logo

Hasta Karyolası Kiralama, uygun fiyatlı ve kaliteli hasta yatağı modellerini hastaların evlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, 13 yıllık bir üretici markadır.

Copyright © 2009 HASTA KARYOLASI KİRALAMA