WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta yatağı kiralama Avcılar ilçesinde hasta yatağına ihtiyaç duyan hastalar için tercih edilebilir. Avcılar bölgesinde kullanıma ihtiyaç duyduğunuz tüm hasta yatağı modellerini adresinize teslim ediyor, işiniz bittiğinde geri alıyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

İçindekiler

  1. Hasta Yatağı Nedir?
  2. Hasta Yatağı Modellerinin Arasındaki Farklar Nelerdir?
  3. Hasta Yatağı Tercihi Nasıl Yapılır?
  4. Hasta Yatağı Servisi ve Kiralaması Nasıl Yapılır?
  5. Hasta Yatağı Kiralama Sistemi Nedir?
  6. Hasta Yatağı Kiralama Avcılar Teslimat Bölgeleri Nelerdir?
  7. Hasta Yatağı Kiralama Avcılar Kiralama Şartları Nelerdir?
  8. Avcılar Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

 

Hasta Yatağı Nedir?

 

Hasta yatağı, tamamen hastalar için dizayn edilmiş, hasta pozisyonlarını değiştirmek ve hasta rahatlığını sağlamak için üretilen elektrik ile çalışan motorlu ürünlerdir. Bu ürünler hem hastanelerde hem de evlerde kullanılabilir. Ev elektrik faturasını etkilemeyen, ev içerisinde hastane konforu sağlayarak hastanın ve hastaya bakan kişinin günlük yaşamını kolaylaştırır. Hasta yatağı modelleri çok olup, hastanın ihtiyacına uygun olanı seçmek gereklidir. Hangi hasta yatağını seçeceğinizi bilmiyor iseniz, Hasta Karyolası Kiralama markası olarak sizlere tüm bilgilerimizi aktaracağız.
 

Hasta Yatağı Modellerinin Arasındaki Farklar Nelerdir?

2 motorlu hasta yatağı ➤ 2 motora sahip olup, 2 hareket özelliğini sağlar. Bir motor hasta yatağının sırt kısmını kaldırıp indirirken, diğer motor hasta yatağının ayak kısmının hareket ettirilebilmesini sağlar. 

3 motorlu hasta yatağı ➤ 3. motoru olan bu ürünün, 3. hareket özelliği ise yerden yükselip alçalabiliyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde hasta bakıcısının eğilmesine gerek kalmadan, hasta bakımı sağlanır.

4 motorlu hasta yatağı ➤ En fonksiyonel hasta yatağı olan 4 motorlu hasta yatağı, hastane konforu sağlayan bir üründür. Hastaneler de kullanıldığı gibi ekstra yarı koltuk pozisyonu ve trendelenburg özellikleri vardır. Yoğun bakım yatağıdır.

Baklava tipi havalı hasta yatağı ➤ Uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilen ama tamamen plastik olduğu için uzun vadeli kullanımda fayda sağlamayan ürünlerdir. Hasta Karyolası Kiralama markası olarak satışını yapmıyoruz.

Boru tipi havalı hasta yatağı ➤ Kalite farkı olsa da firmamızda satışını yaptığımız boru tipi havalı yatak oldukça profesyoneldir. Yatak yarası engelleyici seçenekler vardır.
 

Hasta Yatağı Tercihi Nasıl Yapılır?

Hasta yatağı tercihi için konusunda uzman kişilerden yardım almalısınız. Fiyatına göre kalitesine önem vererek, sipariş sonrasında size kolay çözümler sunan size yardımcı olacak Hasta Karyolası Kiralama markamızdan sipariş vererek, güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.
 

Hasta Yatağı Servisi ve Kiralaması Nasıl Yapılır?

Hasta yatağı servisimiz Avcılar için vardır. Hasta yatağı kiralama servisi olarak seçtiğiniz hasta yataklarını, adresinize teslim ediyoruz. Kiralama sistemi ise aylık olarak ücretlendirilmekte olup, 1 gün içinde 30 gün içinde aynı fiyat söz konusudur. Hasta yatağı kiralama sisteminden faydalanarak, hastalarınızın evde bakım sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Hasta karyolası kiralama opsiyonundan faydalanmak için firmamızı arayabilirsiniz.
 

Hasta Yatağı Kiralama Sistemi Nedir?

Tamamen uygun fiyata istediğiniz hasta yatağını ihtiyacınız olduğu süre boyunca kullanabileceğiniz bir sistemdir. Eve teslimatı, evinizden yatakların geri alınması ve temizliği firmamız tarafından yapılmakta olup, hastanızın rahatlığını sağlamak için özenle çalışmaktayız.
 

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar Teslimat Bölgeleri Nelerdir?

Avcılar Merkez Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi
 

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar Kiralama Şartları Nelerdir?

Kiralama sistemimiz aylık olarak çalışır. Sipariş verilen ürünün belirtilen sürenin dışında erken iade edilmesi söz konusu olursa, ücret iadesi yapılmaz. Hasta yataklarının kiralanması sonucunda kira ücreti peşin alınır. İade edilmek istenildiğinde hasta yatağı servisimiz 2 gün içerisinde müşterimizin adresine giderek yatağı teslim alır.
 

Avcılar Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Nasıl Verilir?

Avcılar ilçesinde yaşayan hastalarımız için özenle çalışıyoruz. Eğerki firmamıza güvenip hasta yatağı siparişi verirseniz, hastanızın memnuniyeti için de biz özenle çalışmaktayız. Hasta yatağı kiralamaya karar verdiyseniz öncelikle firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sipariş sonrası bizde! Hastanızın rahatça yatması için hasta yatağınızı hazır hale getireceğiz. Telefon ile aramanız yeterlidir.Bu yazı 357 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Hasta Karyolası Kiralama Logo

Hasta Karyolası Kiralama, uygun fiyatlı ve kaliteli hasta yatağı modellerini hastaların evlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlayan, 13 yıllık bir üretici markadır.

Copyright © 2009 HASTA KARYOLASI KİRALAMA