Yatağa Bağımlı Hastaların Kullanması Gereken Hasta Karyolası Hangisidir?

4 motorlu hasta karyolası

Yatağa Bağımlı Hastaların Kullanması Gereken Hasta Karyolası Hangisidir?

Yatağa Bağımlı Hastaların Kullanması Gereken Hasta Karyolası Hangisidir? Hastama uygun hasta karyolası hangisi? Nasıl hasta karyolası kiralayabilirim?

Günde 10 saatten fazla yatış pozisyonunda olan yatalak hastaların kullanmasını tavsiye ettiğimiz hasta karyolası; 4 motorlu hasta karyolasıdır. 4 motorlu hasta karyolasının fonksiyonları, yatalak hastalar için geliştirilmiştir. 4 motorlu hasta karyolasını kullanan çoğu müşterimiz tedavi sürecini daha rahat geçirecektir. Platin Yatak 4 motorlu hasta karyolasının üreticisidir.

4 motorlu hasta karyolasının özellikleri nelerdir?

4 motorlu hasta karyolası, hasta yatakları içerisinde en gelişmiş modeldir. Ürünün baş ve ayak kısmı hareket edebilir. Alçalıp yükselebilir ve trendelenburg hareketlerini gerçekleştirebilir. Hastanelerde yoğun bakımlarda kullanılan ürünlerdir. 4 motorlu hasta karyolası, hastaların tedavi süreçlerini kolaylaştıran hasta yataklarıdır. 4 motorlu hasta karyolasında, 6000 newton piston motor bulunmaktadır. Ürünün kullanım ömrününü uzatan da üzerinde kullanılan motorlardır. Tam 4 adet t-motion marka piston motor ile, 220 kiloya kadar hasta taşıma kapasitesi mevcuttur.

4 motorlu hasta karyolasının trendelenburg özelliği, hastalar için önemli bir özelliktir. Trendelenburg çapraz ve düz bir şekilde hastanın baş kısmının ayak kısmından 15-30 derece yüksekte olmasıdır. Trendelenburg özelliği sayesinde hastanın hava empolisi düzenli kalmakta, kan dolaşımı artmaktadır. 

Trendelenburg özelliği etkinleştirildiğinde, aynı zamanda hasta karyolasının baş ve ayak kısmı yükseltildiğinde; hasta karyolası YARI KOLTUK olabilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu özellik sayesinde hastaların kan dolaşımı artmaktadır. Fizik tedavi içinde kullanılan bu ürün, ev tipi hasta karyolası olarak geliştirilmiştir. 

4 motorlu hasta karyolası kiralamak için ne yapmalıyım?

4 motorlu hasta karyolasını kısa süreli kullanmak isteyen müşterilerimize, hasta karyolası kiralama sistemini tavsiye etmekteyiz. Kiralama sistemimiz İstanbul ili içerisinde gerçekleşmektedir. Kiralama sistemi minumum bir aylık olacak şekildedir. Ürünleri set olarak kiralamanız mümkündür. Kiralamak için tek yapmanız gereken şirketimizi aramaktır. 

 WhatsApp Sipariş Hattımızdan 4 motorlu hasta karyolası satın almak için PY 3250 – 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI üzerine, kiralamak içinse HYK 600 – HASTA KARYOLASI KİRALAMA üzerine tıklayın.

WhatsApp Numaramız; 0532 620 1030

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı