Sinema & Dizi ve Reklam Çekimlerine Hasta Karyolası & Hasta Yatağı Sponsorluğu Platin Yatak’tan!

hasta yatagi sponsorluğu

Sinema & Dizi ve Reklam Çekimlerine Hasta Karyolası & Hasta Yatağı Sponsorluğu Platin Yatak’tan!

Türkiye’de hasta karyolası alanında öncü firma Platin Yatak, sinema & dizi ve reklam çekimlerine sponsorluk teklifi sunuyor! Platin Yatak, Türkiye’de hasta karyolası kiralama sistemini başlatan, boru tipi havalı yatakların ticaretini başlatan ilk firma olarak; Sinema & Dizi ve Reklam Çekimlerine de destek sunmayı planlıyor. 

10 yıldır perakende sektörde hasta karyolası çalışmaları yapan Platin Yatak firmamızın gelişmeleri devam ediyor. Yıllar boyunca binlerce hasta karyolası müşterilerimize teslim edildi. İstanbul içi servis hizmetimizle, en kaliteli ve işini en iyi yapan firma olarak bilinmekteyiz. Müşterilerimizin referansı ile Türkiye’nin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamıza ulaşan dizi & film sponsorluk isteklerini geri çevirmemek adına sponsorluk tekliflerine açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün kullanım süresine ve sunulacak olan sponsorluk seçeneklerine bağlı olarak, karşı tarafa sunabileceğimiz hizmetlerde değişecektir. Reklam ve dizi çekimlerine hasta karyolası kiralama sistemi uygun fiyatlara uygulanırken, film çekimlerine özel seçenekler uygulanabilmektedir. Beklentimiz karşı tarafın bize sunacaklarını belirtmesi ve bizden ne istediğini sunmasıdır. Karşılıklı anlaşma dahilinde yürütülecek olan hasta karyolası sponsorluğunda firmamızın öncü olmasını isteriz.

Platin Yatak Hasta Karyolası Sponsorluğundan Bazıları
hasta karyolasi sponsorluğu
hasta karyolasi sponsorluğu

GÜLDÜR GÜLDÜR Show eğlence programında kullanılmak üzere hasta karyolası sponsorluğu gerçekleştirilmiştir. Sponsorluğu alınan ürün 2 motorlu hasta karyolasıdır. Baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Elektrikle ve kumanda ile çalışan en ekonomik modellerdendir. Ürünün teslimatı ve kurulumu Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmiştir. 86. Bölüm Hasta Yakınları skecini izleyebilir, PY 1950 – 2 MOTORLU HASTA KARYOLASI üzerine tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

BANA ADINI SOR Sinema Filmi
bana adını sor
bana adını sor

Engin Hepileri ve Özge Borak’ın baş rolde oynadığı Bana Adını Sor filminin hasta yatağı sponsorluğunu Platin Yatak gerçekleştirdi. Filmde kullanılan hasta karyolası, 2 motorlu hasta karyolasıdır. Aynı şekilde 3 motorlu hasta karyolası veya 4 motorlu hasta karyolası seçenekleri içinde sponsorluk sunulabilmektedir. Ürün tercihi sponsorluk esnasında konuşularak karara bağlanılabilir. 

Sponsorluk görüşmeleri için Platin Yatak firmamıza ulaşabilirsiniz. 0532 620 1030 telefon hattımızdan bilgi alabilir ve anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı