Platin Boru Tipi Havalı Yatak Modelleri

havalı yatak modelleri

Platin Boru Tipi Havalı Yatak Modelleri

Boru tipi havalı yatak modelleri 2009 yılında Türkiye’de tanıtılmış ve satışları başlatılmıştır. Boru tipi havalı yataklar, her hareketsiz hastanın kesinlikle kullanması gereken tedavi yataklarıdır.

Havalı yataklar hastaların vücutlarında hareketsizlikten dolayı oluşabilecek yara oluşumunu önlemek amaçlı kullanılmaktadır. Havalı yataklar iki çeşittir. Boru tipi ve baklava tipi olmak üzere piyasada birçok modeli bulunmaktadır. Baklava tipi havalı yataklar, hastaların vücut yaralarını geciktirmekte fakat önlememektedir. Aynı zamanda havalandırmaya sahip olmayan ürünler olduklarından hastalar da kullanılmamalıdır. Havalı yataklar ile ilgili araştırmaların devam edildiği 2009 yılında Platin Yatak tarafından boru tipi havalı yataklar Türkiye’de satışa sunulmuştur. Her 10 hastada görülen fayda sayesinde baklava tipi havalı yatakların kullanılması önerilmemektedir.

(P10) 8CM AB SİSTEM BORU TİPİ HAVALI YATAK

Platin marka havalı yatakların ilk modeli 8 cm şişme kapasiteli havalı yatak modelidir. 100 kg ve altında kilosu bulunan hastaların kullanabileceği bir modeldir. Motoru sessiz çalışan AB iç sistemine sahip bir üründür. Üründe bulunan her 2 borudan 1’i hava ile dolarak şişer. Havalı yatak motorunun sürekli şişen borularını değiştirmesi sayesinde hastanın kan dolaşımı artar. Hastaların kullanması gereken minumum bir boru tipi havalı yatak modelidir. Ürün www.hastakaryolasikiralama.com markasından 2 yıl garantilidir. Ürünün parça tedariği Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekonomik bir ürün olması sebebiyle kısa süreli kullanımlarda tercih edilmektedir. Kiralamak veya satın almak için firmamızı arayabilir, bilgi alabilirsiniz. WhatsApp Hattımızdan +90532 620 1030 hızlı iletişim kurabilirsiniz.

(P20) 12cm AB sistem havalı yatak, en çok tercih edilen havalı yatak modelidir. Şişme kapasitesinin 12 cm oluşu, hastaların tedavi sürecine daha etkilidir. Üründe 19 adet boru tipi hücre bulunmaktadır. Hücrelerin boruları havalandırma özelliğine sahiptir ve hastanın vücudu rahatlar. İç organlarının tembelleşmemesi, AB iç sistemi sayesindedir. Hastanın basınç merkezlerinin sürekli olarak değiştirilmesi sayesinde, hastanın kan dolaşımı artmaktadır ve yara oluşumu önlenmektedir. Platin Yatak tarafından 2 yıl garantili bir üründür. 100 kg ve altında kilosu olan hastalar rahatlıkla kullanabilirler. Sipariş için İstanbul servisimiz 0216 470 5040 – 0212 634 4010 numaralarını arayabilirsiniz.

 

(P30) 12cm ABC sistem havalı yatak hastaların rahat edebileceği konforlu bir iç sisteme sahiptir. Boruların her 3’ünden 2’si hava ile dolmaktadır. Böylelikle abc sistemli havalı yataklar ab sisteme göre daha rahattır. Dolayısıyla yara oluşumuna daha etkili bir yataktır. Diğer havalı yataklarda olduğu gibi sıvı geçirmez kılıfı sayesinde boruları korunmaktadır. Ventilasyon yani havalandırma sistemine sahip bir üründür. CPR ( acil boşaltma sistemi) sayesinde elektrik kaçağından korunur. Ürün 2 yıl garantilidir, İstanbul’un her ilçesine servisi yapılmaktadır. Ürünün motoru 24 saat boyunca açık şekilde çalışmaktadır. 

P10, P20 ve P30 havalı yatak modellerinde pozisyonlandırma işlemleri manuel olarak gerçekleştirilmektedir. Belirtilen modellerin otomatik pozisyonlandırma özelliği yoktur. Pozisyon sistemine sahip modeller P40 ve P50 havalı yatak modelleridir.

pozisyon veren havalı yatak

(P40) Pozisyon veren havalı yatak, hastaya müdahale edilmeden hastanın otomatik olarak pozisyonunun değiştirilmesi için geliştirilmiş bir modeldir. Bu özellik sayesinde hasta acı çekmez ve geceleri rahat uyuyabilir. Aynı zamanda hastanın iç organlarının tembelleşmesi önlenir. 15 dakikada bir periyodik olarak pozisyon gerçekleştirilmesi hastanın tedavi sürecini kısaltır ve daha konforlu geçirmesini sağlar. Ürünün iç sistemi a+b’dir. Ürün sağa ve sola 30*35 derece pozisyon vermektedir. Tüm ayarlar havalı yatak motorunda bulunmaktadır. Ventilasyon özelliği sayesinde de hareketsiz hastaların kullandığı en önemli yataklardandır. Pozisyon veren havalı yatağın sertlik yumuşaklık derecesi ayarlanabilmekte ve 24 saat boyunca elektriğe bağlı şekilde çalıştırılmaktadır. 

 

Türkiye’de tek!

Ultra pozisyon veren havalı yatak Türkiye’de sadece Platin Yatak markasında üretilmektedir. Bu ürünün farkı, istenilen zamanda istenilen yönde istenilen derecede pozisyon verme özelliğidir. Bu özellik sayesinde hastanın isteğine ve ihtiyacına göre pozisyon değiştirilebilmektedir. Otomatik olarak gerçekleştirilerek hasta acı çekmez. Ürün 3 katlıdır ve hastanın düşmesini engelleyen denge ve koruma boruları bulunmaktadır. Ürün 40*45 derece pozisyon verebilmektedir. Ağır bir üründür ve hareketsiz hastaların kullanabileceği lüks medikal yatak çeşididir. Türkiye’de bulunan özel bir üründür. Platin Yatak tarafından 2 yıl garantilidir. 

Platin Havalı Yatak modelleri, 2009 yılından bu yana güvenilir şekilde kullanılan ve müşterilerimizin övüldüğü medikal havalı yatak modelleridir. Ürünleri kiralamak veya satın almak için hastakaryolasikiralama.com adresini inceleyebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı