Neden ürünlerimizin fiyatlarını belirtmiyoruz?

Neden ürünlerimizin fiyatlarını belirtmiyoruz?

Hasta karyolası ürünlerimizin fiyatlarını niçin internet sitemizde belirtmedik? Diğer sitelerde fiyatları yazıyor, fakat siz neden yazmıyorsunuz? Bütün sorularınızı bu yazımızda cevaplıyoruz.

Hasta karyolası vb. tıbbi cihazların Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından çıkarılan Tıbbi Cihaz Satış, Reklam Ve Tanıtım Yönetmeliğine İSTİNADEN internette fiyat paylaşması YASAKLANMIŞTIR.  Firmamız bünyesinde ürettiğimiz hasta karyolası ürünlerimizin fiyatlarını belirtmememizin sebebi budur. Müşterilerimiz firmamızı arayarak ürünlerimizin fiyatı hakkında bilgi alabilirler. Ya da WhatsApp sipariş hattımızdan bizlere mesaj gönderebilirler. WhatsApp numaramız; 0532 620 1030 

Yönetmelik bu konuyu şu şekilde açıklamıştır;

Özellikle sağlık meslek mensupları tarafından kullanılması veya uygulanması gereken cihazlar ile geri ödeme kapsamında olan cihazların, internet dâhil halka açık yayın yapılan her türlü medya ve iletişim ortamında program, film, dizi film, haber ve benzeri yollarla doğrudan veya dolaylı olarak topluma reklamı yapılamaz.

Satışı yapılabilen ürünler haricinde kalan tüm cihazların, gazete, radyo, televizyon, telefon aracılığıyla ya da kapıdan veya internet üzerinden satışı yasaklanmıştır.

Dolayısıyla ürünlerimizin fiyatlarını internet sitelerimizde paylaşamamaktayız. Fiyat bilgisi paylaşmak kanunen yasak olduğu için, internet üzerinden fiyat belirten çoğu satıcılar, merdiven altı iş yapmakta olduklarını müşterilerimize belirtmek isteriz. Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı