Kiralık Hasta Yatağı İstanbul & Hasta Yatağı Kiralama Merkezi

çengelköy hasta yatağı kiralama

Kiralık Hasta Yatağı İstanbul & Hasta Yatağı Kiralama Merkezi

İstanbul’da kiralık hasta yatağına ihtiyaç duyan ve hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için, kiralama sistemi hakkında bilgi vermekte ve tecrübelerimizi aktarmaktayız.

Hasta yatağı ve havalı yatak kiralama ihtiyacı duyan müşterilerimiz kiralama sistemini Türkiye’de başlatan 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Platin Yatak firmamıza başvurabilirler. Hasta Yatağı Kiralama sistemi titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir sistemdir. Hasta yataklarının ve havalı yatakların enfeksiyon riskinin oluşmaması için, ürünler dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte işlemleri için Platin Yatak, özel bir kabin içerisinde bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Tüm ürünler müşterilerimize jelatinlenerek, tamire ihtiyacı varsa parçaları değiştirilip yenilenerek gönderilmektedir. Kiralık ürünlerde kesinlikle eski, bozuk, paslanmış, yatağı kirli veya delik ürünler kesinlikle gönderilmemektedir. www.hastakaryolasikiralama.com markası olarak Platin Yatak bünyesinde en çok dikkat ettiğimiz kriterlerden biri de temizliktir.

Şile Hasta Yatağı Kiralama
şile hasta yatağı kiralama
şile hasta yatağı kiralama

İstanbul Şile’de hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz siparişini bir gün önceden vererek, sipariş randevusu alabilirler. Platin Yatak olarak hastaların tedavi süreçlerine faydalı olabilmek amaçlı başlattığımız bu sistemden, müşterilerimizin %95’i memnun kalmaktadır. Şile ilçemiz için tüm hasta yatakları özenle teslim edilmekte ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Kurulumu gerçekleştirilirken müşterilerimize ürünün nasıl kullanılacağı ve nelere dikkat edilmesi gerektiği servis elemanlarımız tarafından anlatılacaktır. Kiralama sözleşmesi imzalanan her müşterimiz, hasta yataklarını bir ay süre boyunca kullanabilecektir.

Çengelköy Hasta Yatağı Kiralama
çengelköy hasta yatağı kiralama
çengelköy hasta yatağı kiralama

İstanbul Çengelköy Kiralık Hasta Yatağı siparişi veren müşterilerimize sipariş sırasına göre gün içerisinde ürünler teslim edilmektedir. Teslimatı hızlı gerçekleştiren ikinci bir firmanın bulunmayışı, firmamızı diğerlerinden ayıran bir özelliğidir. Firmamız hasta karyolası üreticisi olduğundan her zaman stoklarında hasta yatağı bulunmaktadır. Bu sebeple en hızlı teslimat Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz hasta karyolası modelini bir ay boyunca kiralamak için www.hastakaryolasikiralama.com da bulunan ürünlerden birini müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sipariş verebilirsiniz.

Kadıköy Hasta Yatağı Kiralama
bostancı hasta yatağı kiralama
bostancı hasta yatağı kiralama

İstanbul Kadıköy Bostancı Hasta Yatağı Kiralama siparişi aldığımızda paketlenmiş durumda olan hasta karyolası modellerinden biri servis araçlarımıza yüklenir ve sipariş sırasına göre müşterilerimize teslim edilir. Teslimat sırasında ilk ayın kira ücreti elden nakit rica edilir. Diğer aylar için Platin Yatak müşteri temsilcilerimiz kira günü bittiğinde müşterilerimizi tekrar arar. Kiralamaya devam etmek isteyen müşterilerimiz ödemesini havale olarak gerçekleştirirken, kiralamaya devam etmeyecek olan müşterilerimizin ürünleri evlerinden teslim alınır. Geri iade işlemleri için Platin Yatak ek ücret talep etmez.

Sarıyer Hasta Yatağı Kiralama
sarıyer hasta yatağı kiralama
sarıyer hasta yatağı kiralama

Sarıyer Hasta Karyolası Kiralama servis bölgesinde hasta yatağı kiralamak için tek yapmanız gereken siparişinizi müşteri temsilcilerimize bildirmektir. Müşteri temsilcilerimiz alınan tüm siparişleri aynı gün içerisinde Sarıyer ilçesine göndermektedir. Sarıyer en çok hasta karyolası siparişi veren ilçelerimizden biri olarak, çoğu müşterimiz referans yolu ile firmamıza ulaşmaktadır. 2009 yılından bu yana hasta karyolası kiralama merkezi olarak çalışan tek 10 yıllık firma Platin Yatak’tır. Hasta yataklarının üretimini yapmakta ve kısa süreli hasta karyolası kullanmak isteyen müşterilerimize hasta karyolası kiralama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Havalı Yatak Kiralama
etiler hasta yatağı kiralama
etiler hasta yatağı kiralama

Havalı yatak kiralama servisimiz Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmektedir. www.hastakaryolasikiralama.com  da bulunan havalı yatak modellerinden birini, müşteri temsilcilerimizi arayarak kiralayabilirsiniz. Burada önemli olan havalı yatağın hastanızın hastalık durumuna, yaşı ve kilosuna uygunluğudur. Müşteri temsilcilerimiz havalı yataklar hakkında birçok bilgiyi müşterilerimize sunacaktır. hastakaryolasikiralama.com da bulunan tüm havalı yataklar ”boru tipi, ventilasyonlu, dakikada 10 litreden fazla basınç sağlayabilen motora sahip modellerdir.” Kesinlikle baklava tipi havalı yatakların kiralanması yapılmaz. Havalı yataklar tek olarak kiralanamamaktadır. Hasta karyolası ile beraber kiralayarak aylık ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Havalı yatakların dezenfekte işlemleri gerçekleştirilerek müşterilerimize gönderilmektedir.

Hasta yatağı veya havalı yatak kiralamak için 0532 620 1030 cep numaramızdan bize ulaşmanız çok kolay. 

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı