Hastaya Uygun Ürün Politikası – Platin Hasta Yatakları

hastaya uygun ürün

Hastaya Uygun Ürün Politikası – Platin Hasta Yatakları

Platin hasta yataklarının satış politikası ”ekonomik ürün” yerine ”hastaya doğru ürün” şeklindedir. Her ürün ekonomik olmayabilir fakat gerçekleştirilen satışta önemli olan ”hastanın ihtiyacının olduğu modeli” müşterilerimize anlatabilmek ve tercihini sağlayabilmektir. Platin Hasta Yatakları firması olarak müşterilerimizin yapacakları tercihlerde, ekonomik yanlışlar yapmamasını ve hastaların mağduriyet yaşamamasını sağlamaya çalışmaktayız. Görevimiz müşterilerimize, doğru ürünü tavsiye etmek ve kullanımına sunmaktır.

platin hasta yatakları
platin hasta yatakları
HASTALARIMIZI DOĞRU ÜRÜNE NASIL YÖNLENDİRİYORUZ?

Müşterilerimizin %80’i ekonomik ürün arayışı içerisindedir. Fakat ekonomik ürün hastanızın ihtiyaçlarını karşılamıyorsa, tercih edeceğiniz ürün yanlış bir tercih olacaktır. Satın alma döneminde uyarmış olmamıza rağmen yanlış ürün tercih ederek, pişman olan müşterilerimizde olmuştur. Dolayısıyla bu tür alışverişlerde satış temsilcilerinin tecrübeleri ve tavsiyeleri oldukça önemlidir. 

Peki hangi ürün hangi hastaya uygun?
3 motorlu hasta karyolası
3 motorlu hasta karyolası
4 motorlu hasta karyolası
4 motorlu hasta karyolası

Hasta karyolası çeşitlerinde dikkat ettiğimiz noktalar şunlardır; hastanın hastalık durumu, yaşı, kilosu, vücut yaraları, hareket durumu, bilinç kaybı vb. Satış temsilcilerimiz bu soruları müşterilerimize sorarak hastamız hakkında bilgi sahibi olur. Böylelikle hastaya uygun ürün önerebilmektedir. Hasta sürekli yatan bir hasta ise minumum 3 motorlu hasta karyolası önermekteyiz. Daha konforlu ve kullanışlı olarak da 4 motorlu hasta karyolası firmamızın onur ürünüdür. 3 motorlu hasta karyolası bakıma muhtaç hastaların bakımını ve transferini kolaylaştırmaktadır. Bakım yapan kişinin de sürekli eğilerek bakım yapması durumunda kendisinde bel sorunları oluşacaktır. Veyahut hastanın transferi ve bakımı zorlanacaktır. 4 motorlu hasta karyolası ise yerli olarak ürettiğimiz sınıfının en kaliteli hasta yatağıdır. Ölçüleri geniş olduğundan hastanın pozisyonlandırması kolaylaşır, trendelenburg özelliği ile hastanın kan dolaşımı artar, obez hastalar için uygundur, yarı koltuk olabilme özelliği ile görüş açısı geniştir.Tam olarak bir yoğun bakım hasta yatağıdır.

havalıyataklar
havalıyataklar

Havalı yataklar için ise kesinlikle boru tipi havalı yatak tavsiye etmekteyiz. Baklava tipi havalı yataklar plastik ve hastayı rahatsız eden ürünlerdir. Çok kısa süreli olarak kullanılabilir fakat uzun süreli kullanımlarda etkili değildir. Yara oluşunu geciktirir fakat önlemez. 5 cm ‘lik ürünlerdir. Hastanın kilosu ile yükseklik 3 cm’ye düşer ve hava sirkülasyonu iyi şekilde gerçekleştirilemez. Dolayısıyla müşterilerimize 12cm yüksek hücreli, boru tipi ve ventilasyonlu bir ürün önermekteyiz. Aynı zamanda ventilasyon özelliği hastanın terlemeden oluşabilecek kızarıklıklarını önlemektedir. Fakat baklava tipi havalı yataklar tamamen plastik malzemeden oluştuğu için terlemeyi önlemez.

Platin Hasta yatakları 10 yıldır hasta yatağı alanında çalışan ve hastalar ile iç içe olan tek profesyonel şirkettir. Dolayısıyla tecrübelerimize güvenebilir, kolaylıkla hasta karyolası veya havalı yatak kiralayabilirsiniz. 

Etiketler:
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı