Hasta Yatağı Teslimatları – İSTANBUL – Hasta Yatağı Kiralama

hasta yatağı teslimatları istanbul

Hasta Yatağı Teslimatları – İSTANBUL – Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatakları Türkiye’de satışı yapılan önemli medikal ürünlerdendir. Bir hastanın en çok ihtiyaç duyduğu ürün konforlu ve rahatlığını sağlayacak bir hasta karyolasıdır. Hasta karyolası ürünleri hastaların yaşadığı zorluklar göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ürünlerdir. Hasta yatakları ilk dönemde manuel sisteme sahipti. Hasta yataklarının hareket sistemi kol gücü ile manuel şekilde gerçekleştirilmekteydi. Hastaların en çok zorluk çektiği durum, sırt kısımlarının yüksekte olmaması dolayısıyla yemek yiyememeleridir. Sırt kısmını kol gücü ile yapmak yerine motor ile elektrikle çalışan motorlu hasta yatakları üretildi. Günümüzde %95 oranında motorlu hasta karyolası kullanılmaktadır.

Platin Hasta Yatakları firması olarak tüm Türkiye’ye motorlu hasta karyolası göndermekteyiz. İstanbul ilinde ise hasta karyolası kiralama sistemi uygulamaktayız. Platin Yatak olarak gerçekleştirdiğimiz hasta karyolası teslimatları aşağıda yer almaktadır.

ATAŞEHİR – Hasta Yatağı Kiralama

ataşehir hasta yatağı kiralama
ataşehir hasta yatağı kiralama

Maksimum 4 saat içerisinde teslimat gerçekleştirdiğimiz semtlerden biri. Ataşehir’ de bulunan hastalarımızın kullanım süresine, hastalık durumuna, yaşı ve kilosuna bağlı olarak çeşit çeşit hasta yatağı kiralanabilmektedir. Kiralama sisteminden faydalanan ve memnun kalan müşterilerimiz %85 civarındadır. Hastalarımız ile kurduğumuz iletişim, geri dönüşler ve tavsiyeler sonucunda hizmet kalitemiz her geçen gün artmaktadır. Tam 10 yıldır Ataşehir bölgesine hasta karyolası kiralama hizmeti sunarak, hastalarımızı tedavi süreçlerinde yalnız bırakmamaktayız.

BAHÇEŞEHİR – Hasta Yatağı Kiralama – AYNI GÜN İÇİNDE TESLİMAT

bahçeşehir hasta karyolası kiralama
bahçeşehir hasta karyolası kiralama

Motorlu hasta yatakları içinde minumum 2 motorlu hasta yatağı olmaktadır. 2 motorlu hasta yatağı, hasta karyolasının iki hareket gerçekleştirebildiğini vurgulamaktadır. Aynı zamanda bu iki hareketi gerçekleştirebilen 2 motor bulunmaktadır. Dolayısıyla ürün, 2 motorlu hasta karyolası olarak adlandırılmaktadır. 2 motorlu hasta karyolasının sırt ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Dolayısıyla bu ürün, hastanın sırt kısmının yükselerek kolay yemek yiyebilmesine ve ayak kısmının hareket ederek ayaklarının uyuşmamasını sağlamaktadır. Hastaların temel ihtiyaçlarını gideren bu ürünün fotoğrafını yukarıdan görebilirsiniz.

BEŞİKTAŞ – Hasta Karyolası Kiralama 

beşiktaş hasta yatağı kiralama
beşiktaş hasta yatağı kiralama

Beşiktaş ilçesinde yaşayan ve hasta karyolası kiralamak isteyen müşterilerimizin tek yapması gereken firmamızı aramaktır. Firmamızda bulunan müşteri temsilcilerimiz hastanıza uygun modeli sunacaktır. Yukarıda ki fotoğrafta bulunan ürün 3 motorlu hasta karyolası olup, aynı gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilmektedir. 

SANCAKTEPE – Hasta Karyolası Kiralama

sancaktepe hasta yatağı kiralama
sancaktepe hasta yatağı kiralama

Firmamıza yakın bölgelerden olan Sancaktepe ilçesine teslimat süremiz minumum 4-5 saattir. Hastane yatakları, firmamız tarafından üretilerek müşterilerimize gönderilmektedir. Sancaktepe’de yaşayan müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz 4 motorlu hasta karyolası, tamamıyla bir yoğun bakım hasta yatağıdır. 4 motorlu hasta karyolasını kullanan müşterilerimiz tedavi süreçlerini kolay geçirmektedir.

Hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanmak isteyen müşterilerimiz WhatsApp Sipariş Hattımızdan firmamıza ulaşabilirler. Firmamızın iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız. 

Etiketler:
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı