Hasta Yatağı (Şilte) Çeşitleri Nelerdir?

hasta yatagi çeşitleri

Hasta Yatağı (Şilte) Çeşitleri Nelerdir?

Hastaların tedavi sürecini konforlu geçirmesi için geliştirilen hasta yatağı modelleri Platin Yatak tarafından müşterilerimize sunuluyor. Hasta yatakları hastaların kullandığı en önemli medikal ürünlerdendir.

Hasta yataklarının çeşitleri her geçen gün artmaktadır. Platin Yatak 2009 yılından bu yana hasta yataklarını, hasta karyolaları ile beraber set olarak müşterilerine sunmaktadır. Hasta yatakları genel olarak, her hastaya ve ihtiyaçlarına özel olarak seçilmiş olmalıdır. Hasta yatağı seçerken hastanızın hastalık durumu, hareket durumu ve kilosu gibi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta yatağı seçerken müşteri temsilcilerimizden tavsiye almanızı tavsiye ederiz.

hasta yatagı çeşitleri
hasta yatagı çeşitleri
Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?
  • Dört Parçalı Hasta Yatağı: 23 dans sünger sertliğinde bulunan bu ürün 4 parça şeklindedir ve tüm hasta karyolası modellerine uyumludur. Hareket edebilen kendi tuvalet ihtiyacını kendi kendine giderebilen hastalar için uygun modeldir.
  • Sıvı Geçirmez Kılıflı Lazer Kesim Hasta Yatağı: Ürün ideal sertlik derecesi olan 23 dans sertliğindedir. Üründe yatay şekilde lazer kesimler bulunmaktadır. Bu lazer kesimler hasta yatağının hava almasını sağlar. Herhangi bir sıvıya karşı önlemek amaçlı sıvı geçirmez kılıfı da bulunmaktadır. Hareket edebilen hastalar için uygundur.
  • Sıvı Geçirmez Kılıflı Visko Hasta Yatağı: 23 dans sertliğinde rahatsız olabilecek olan hastalar için geliştirilmiş yumuşak bir hasta yatağıdır. Hastaların vücut şeklini alarak, ağrılarının azalması sağlanır. Hareketli hastalar için uygundur. Sıvı geçirmez kılıfı sayesinde visko süngeri korunmaktadır. Sert ve yumuşak yüzeyi ile iki taraflı kullanılabilmektedir.
Hasta Yatağı Garantisi

Platin Yatak tüm şilte çeşitlerinde 2 yıl çökme yapmama garantisi sunmaktadır. Fazla kullanım sonucu veya yanlış kullanım sonucu bozulan süngerler kullanılamamaktadır. Fakat Platin Yatak bu güvenceyi müşterilerine sunmaktadır. Garanti kapsamına giren tüm ürünlere Platin Yatak müdahale etmektedir.

Hasta Yatağı Siparişi

Şilte siparişi vermek için tek yapmanız gereken www.hastakaryolasikiralama.com da bulunan iletişim numaralarından firmamıza ulaşmaktır. Tüm ürünler adresinize teslim edilecektir. Sipariş üzerine İstanbul içerisinde teslimat gerçekleştirilen ilçeler; Arnavutköy Hasta Yatağı, Ataşehir  Hasta Yatağı, Avcılar  Hasta Yatağı, Bağcılar Hasta Yatağı, Bahçelievler  Hasta Yatağı, Bakırköy Hasta Yatağı, Başakşehir Hasta Yatağı, Bayrampaşa Hasta Yatağı, Beşiktaş Hasta Yatağı, Beykoz Hasta Yatağı, Beylikdüzü Hasta Yatağı, Beyoğlu Hasta Yatağı, Büyükçekmece Hasta Yatağı, Çatalca Hasta Yatağı, Çekmeköy Hasta Yatağı, Esenler Hasta Yatağı, Esenyurt Hasta Yatağı, Eyüp Hasta Yatağı, Fatih Hasta Yatağı, Gaziosmanpaşa Hasta Yatağı, Güngören Hasta Yatağı, Kadıköy Hasta Yatağı, Kâğıthane Hasta Yatağı, Kartal Hasta Yatağı, Küçükçekmece  Hasta Yatağı, Maltepe Hasta Yatağı, Pendik Hasta Yatağı, Sancaktepe Hasta Yatağı, Sarıyer Hasta Yatağı, Silivri Hasta Yatağı, Sultanbeyli Hasta Yatağı, Sultangazi Hasta Yatağı, Şile Hasta Yatağı, Şişli Hasta Yatağı, Tuzla Hasta Yatağı, Ümraniye  Hasta Yatağı, Üsküdar Hasta Yatağı, Zeytinburnu Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı