Hasta yatağı nedir? Hasta yataklarının çeşitleri nelerdir?

Hasta yatağı nedir Hasta yataklarının çeşitleri nelerdir

Hasta yatağı nedir? Hasta yataklarının çeşitleri nelerdir?

Hasta yatağı nedir? Niçin kullanılır? Hasta yatağı çeşitleri nelerdir? Hasta karyolası kiralama sistemi nasıl gerçekleşir?

Hasta yatağı; hastaların tedavi sürecini iyileştirmek amaçlı üretilmiş, hastaya konfor ve fayda sağlayan hareketli yatak çeşitleridir. Hasta yatakları hastaların basınç merkezlerini değiştirmek, iç organlarının tembelleşmesini önlemek ve kan dolaşımlarını arttırmak için kullanılmaktadır. Hasta yataklarının hastane ve ev tipi olmak üzere iki tip modeli bulunmaktadır.

MOTORLU HASTA YATAKLARI

Elektrikli ve motorlu hasta yatakları motor sayısına göre değişmektedir. Her motor bir hareket özelliğini gerçekleşmektedir. Bir hasta karyolasında motor sayısı arttıkça özellik, fonksiyon ve hareket sayısı da artmaktadır. Motorlu hasta yatakları 24 saat elektriğe bağlı olarak kullanılmalıdır. Hasta yataklarında kullanılan motor markası değişmektedir. Platin Yatak t-motion marka piston ve dual motorlar kullanmaktadır. Dual motorlar 4500 Newton Piston Motorlar ise 6000 Newton kaldırma kapasitelidir. Piyasada çoğunlukla 2000 N motor kullanılmaktadır. Fakat Platin Yatak kullandığı motor kalitesiyle farkını kanıtlamıştır.

motorlu hasta yatakları
motorlu hasta yatakları
AHŞAP HASTA YATAKLARI
PLATİN AHŞAP HASTA KARYOLASI
PLATİN AHŞAP HASTA KARYOLASI

Ahşap hasta yatakları Alman tipi ile Türkiye’de ithal olarak gelen ve piyasaya sürülen ürünlerdir. İthal ahşap hasta yataklarında kullanılan motor 2000 newton kuvvetindedir. Dolayısıyla kilolu hastalar için uygun değildir. Yan korkuluklarının yüksek ve görüş açısının dar olması da hastaları psikolojik olarak bunaltabilmektedir. Görüntüsü güzel olması ile ürünü satın almaktan pişman olmamak için hastanıza uygunluğunu müşteri temsilcilerine danışmalısınız. Platin Yatak ahşap hasta yataklarının her hastaya uygun olmamasından dolayı kendi PLATİN AHŞAP Hasta yatağını üretmek için arge çalışmalarına başlamıştır. Alman ahşap hasta karyolasından çok daha kuvvetli ve kaliteli olacağı kesindir.

 
HASTA KARYOLASI KİRALAMAK İSTİYORUM? NE YAPMALIYIM?

Hasta karyolası kiralamak oldukça basittir. Hangi hasta yatağını kullanacağınızı bilmiyorsanız ve internet üzerinde yazılan bilgiler içerisinde boğuluyorsanız tek yapmanız gereken Platin Yatak müşteri temsilcilerine ulaşmaktır. Arayarak veya WhatsApp (+9 0532 620 1030) bilgi ve sipariş hattından mesaj yolu ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize hastanızın hastalık durumu; yaşı ve kilosunu söylemeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz minumum kullanmanız gereken ürünleri sizlere nedenleri ile beraber tavsiye edecektir. Ürünleri sipariş vermeniz dahilinde ise aynı gün içerisinde ürünler adresinize teslim edilecektir. Platin Yatak Türkiye’de hasta karyolası kiralama sistemini başlatan ilk şirkettir.

Etiketler:
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı