hasta karyolası nasıl üretilir

Hasta Karyolası Nasıl Üretilir

Bir hasta karyolası üretilirken hangi süreçlerden geçiyor? 

Hasta karyolası üretimini gerçekleştiren firma olarak, ürünlerimizin her sürecini müşterilerimize en ince detayına kadar anlatabiliriz. Ürünlerimizin iskeletini en dayanıklı profiller ile üreterek, daha önce yapılmamış en dayanıklı ürünleri üretmeye devam ediyoruz. İmalat atölyemiz İstanbul / Ümraniye'de bulunan binamızın giriş katındadır. Ziyaretimize gelen müşterilerimiz imalat atölyemizi gezebilirler. Hasta karyolası üretimi ile ilgili İmalat Şefimiz İsa Aydınalp şöyle özetliyor;

Ayda 400 civarında hasta karyolası üretiyoruz. Piyasaya sunduğumuz kaliteli ve dayanıklı ürünlerimizin arkasında sıkı çalışma ve emek var.

  • Kalıp Kesimi; Hasta karyolasının iskelet kısmında bulunan demirler, önceden hazırlanan kalıplara göre kesilir. Kesilen demirler kaynak ile birleştirilerek bütün hale getirilir. Platin Yatak ürünlerinde 40mm (4cm) x 60mm (6cm) dolu demir kullanarak piyasada bulunan en dayanıklı hasta karyolasını üretmeyi başarmıştır.
  • Boya; Birleştirilen iskelet elektrostatik toz boya ile boyanarak, 100 derecede çalışan fırına atılmaktadır. Fırın içerisinde boya demire yapışarak birleşmektedir. Ürünler antibakteriyel özellik kazanmaktadır.
  • Montaj; Boyanan iskeletlere; motor, tekerlek, yan korkuluk, başlık & ayaklık gibi birçok aksesuar takılarak montajı gerçekleştirilmektedir. 
  • Depolama; Montajlanan ürünler jelatinlenerek depolanmaktadır.
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı