Hasta Karyolası Kiralaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta Karyolası Kiralaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta Karyolası Kiralaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Türkiye'de Hasta Karyolası Kiralama Sistemini Başlatan Firma Olarak, 9 yıldır hizmet vermekteyiz!

Hasta karyolası ürünleri hastaların tedavi sürecinde en çok ihtiyaç duyduğu medikal ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı hastaların tedavi sürecini azaltmakta ve hastayı rahat ettirmektedir. Kısa süreli kullanımlar için hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanabilir. Türkiye'de hasta karyolası kiralama sistemi Platin Yatak firması tarafından Fatih Topçu öncülüğünde hizmete girmiştir. Bu hizmetten yararlanırken şu maddelere özen göstermenizi tavsiye ederiz.

  • Hijyen; Hastaların tedavi sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri hijyendir. Hijyenik olmayan bir ortamda hastaların enfeksiyon riski artacak ve tedavi süreçleri uzayacaktır. Ürünün hijyenik olduğuna emin olmadan sipariş vermeyiniz. Hastakaryolasikiralama.com ürünlerini özel bir kabin içerisinde dezenfekte ederek ve jelatinleyerek müşterilerine ulaştırmaktadır. 
  • Firma; Hastadan alınıp direk olarak başka bir hastaya ürün götüren ve internette satış yapan birçok merdiven altı firma bulunmaktadır. İnternette hasta karyolası ve medikal ürünlerin satış fiyatlarının yazılması Sağlık Bakanlığı tarafınca yasaklanmıştır. Fiyat belirten firmalar kanuni yükümlülüklere uymayan, merdiven altı firmalardır. Firmaların geçmişi araştırılmalıdır. Bir Platin Yatak markası olan hastakaryolasikiralama.com 9 yıldır faaliyetini yitirmemiş tek firmadır.
  • Hasta; Hastaya uygun ürün seçimi çok önemlidir. Hastaların hastalık durumu, yaşı ve kilosu hasta karyolası seçiminde etkilidir. Alzheimer, obezlik, kısa süreli operasyonlar vb. birçok işlemler hasta karyolası seçiminizi değiştirecektir.
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı