Hasta Karyolası İmalatı – Platin Hasta Yatakları

hasta karyolası imalatı platin hasta yatakları

Hasta Karyolası İmalatı – Platin Hasta Yatakları

Hasta karyolası çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Hastaların ihtiyaçlarına yönelik üretilen hasta yatakları, günümüzde elektrikle çalışan motorlu ürünlerdir. Motorlu hasta yatakları gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Hastaların ihtiyaç duyduğu medikal ürünlerden olan hasta yataklarını üreten birçok marka bulunmaktadır. Üreticilerin bazıları hasta karyolası kalıpları üzerinde standart olarak üretim yaparken, Platin Yatak markası olarak bizler ”hastaya uygun ürün” politikasıyla hasta karyolası üretmekteyiz. Bu politikayla ürettiğimiz tüm ürünler beğeni almış ve takdir görmüştür. 

Ürettiğimiz motorlu hasta yatakları, her hastaya uygundur. Obez hastadan, uzun hastaya, felçli hastadan, alzheimer gören hastaya; tüm hastalara özel üretilmiştir. Motorlu hasta yataklarının çeşitleri, motor sayılarına ve hareket özelliklerine göre değişmektedir. Sırt ve ayak kısmı hareket edebilen bir hasta karyolası, iki hareket gerçekleştirebildiğinden ve bu iki hareketi iki adet motor gerçekleştirdiğinden ürünün adı ”2 motorlu hasta karyolası” olarak adlandırılmıştır. Aynı şekilde motorlu hasta yataklarının 3 ve 4 motorlu hasta yatağı modelleri de bulunmaktadır. 

ahşap hasta karyolası
ahşap hasta karyolası

Hasta Karyolası İmalatı 

Platin Yatak hasta karyolası imalatını gerçekleştirmektedir. 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu yoğun bakım hasta karyolası, hasta yemek masası ve havalı yataklar üreterek piyasaya sunmaktadır. Hasta karyolası modelleri İstanbul/Ümraniye’de bulunan fabrikada üretilmektedir. Aylık üretim sayısı yaklaşık 400 hasta karyolasıdır. İmalat atölyesinde kaynak, fırınlama, boyama, montaj yapılarak üretimler gerçekleştirilmektedir. 

3 motorlu hasta karyolası
3 motorlu hasta karyolası

3 MOTORLU ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI İMALATI

3 Motorlu hasta karyolası hastanelerde kullanılan alçalıp yükselebilir özelliğe sahip hasta yataklarıdır. Motorlarının biri sırt kısmının hareketini, biri ayak kısmının hareketini son motor ise asansör hareketini gerçekleştirmektedir. Asansör hareketini gerçekleştiren tek motor olduğu için, 100 kg ve üzeri hastalara tavsiye edilmemektedir. Piston motorlu 3 motorlu hasta karyolasının bir diğer özelliği ise ABS yan korkuluklarının bulunmasıdır. 4 parça bağımsız yan korkulukları sayesinde hastanın bakımı kolaylaşmaktadır. Ürün elektrik ile çalışmakta olup, kumanda yardımı ile yönetilebilmektedir. Kumandasında tüm hareketleri gerçekleştirmeye yarayan tuşlar bulunmaktadır. Bakıma muhtaç hastaların kullanması gereken minumum hasta yatağı, 3 motorlu hasta karyolası modelidir.

Hasta karyolası imalatı gerçekleştiren Platin Yatak’tan hasta karyolası siparişi vermek ve bilgi almak için WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. +9 0532 620 1030 

Etiketler:
Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı