Hasta Karyolası Fiyatları – Platin Yatak

hasta karyolası fiyatları

Hasta Karyolası Fiyatları – Platin Yatak

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen maddelere yönelik üretilen tüm hasta yataklarının satış fiyatları firmalar tarafından belirlenmektedir. Platin Yatak firması üretici olarak tüm ürünlerini minumum maliyetle müşterilerine sunmayı amaçlıyor.

Hasta yatakları hareket sistemlerine ve hastaların ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Her hasta her ürünü kullanamamaktadır. Dolayısıyla hastaların kullanımına uygun hasta yatakları çeşitleri artmıştır. Günümüzde hasta yataklarının hepsi elektrikle çalışan motorlu ürünlerdir. Motorlu hasta yataklarında motor sayısı arttıkça, hareket sayısı da artmaktadır. Motorlu hasta yatakları, hareket edebilen ve hareket edemeyen yatalak hastalar için değişiklik göstermektedir. 

Hasta yataklarının bir çeşidi olan havalı yataklar ise yatalak hastaların yara oluşumunu önlemek amaçlı üretilen yataklardır. Havalı yatakların da baklava ve boru tipi olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Fakat firmamız kullanılacak olan havalı yatağın kesinlikle boru tipi ve havalandırma özellikli olması gerektiğini savunmaktadır. Dolayısıyla baklava tipi havalı yataklar hastaların kullanımı için sakıncalıdır. 

HASTA KARYOLASI FİYATLARI NEDİR?
hasta yatağı fiyatları
hasta yatağı fiyatları

Hasta karyolası fiyatları üretilen ürünün maliyeti ile doğru orantılıdır. Hasta karyolaları dolu demir, t-motion marka 6000 newton piston motor, ABS korkuluk, kilitlenebilir tekerleklerden oluşmaktadır. Platin Yatak imalat atölyesinde gerçekleştirilen tüm kaynak, boya, toplama ve depolama işçilikleri hasta karyolası fiyatlarını belirlemektedir. Piyasada birçok hasta karyolası bulunmaktadır. Fakat ürünlerin kalitesi tartışılmaktadır. Platin Yatak 10 yıldır Türkiye’de hasta karyolası üreten ve yurt dışına ihracat gerçekleştiren bir firmadır. 

Bir hasta karyolası satın alırken o ürünün fiyatı değilde hastaya olan uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır.Alınan ürünler konusunda uzman satış temsilcileri tarafından kararlaştırılmalıdır. İnternet üzerinden satış yapan, büro showroom fabrika vb. olmayan merdiven altı satıcılardan alışveriş yapılmamalıdır. Sağlık ürünleri sıfır olarak temin edilmeli ve ikinci el ürün kullanılmamalıdır. 

Platin Yatak markası olarak geliştirdiğimiz tüm hasta yataklarının fiyatlarını ve özelliklerini öğrenmek, hastanıza uygun hasta karyolasını seçmek ve sipariş vermek için WhatsApp destek hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

WhatsApp no: 0532 620 1030 

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı