ZDMY 3050 – 4 MOTORLU HASTA YATAĞI

Platin Yatak firmamız tarafından tüm arge çalışmaları yapılıp üretilen 4 motorlu hasta yatağımız, hasta karyolası tanımına yenilikçi bir anlayış kazandırmıştır.

Fonksiyonel Açıdan Daha İyisi Yok: Platin Yatak tarafından arge çalışması yapılmış 4 motorlu hasta karyolası, fonksiyonel anlamda rakiplerine ciddi anlamda fark atmaktadır. Türkiye'nin en çok alçalabilen ve yükselebilen hasta karyolasıdır. Buna paralel olarak trendelenburg ve antitrendelenburg özelliklerini de en üst seviyede yapmaktadır. Baş ve ayak kısımları kaldırma derecelerinde de rakibi bulunmamaktadır. Kısaca fonksiyonel anlamda Platin Yatak tarafından üretilmiş bu hasta karyolasından daha üst seviye bir hasta karyolası bulunmamaktadır.

Kalitesinde Rakip Tanımıyor: 4 motorlu hasta yataklarında 6000 newtonluk piston motoru arge çalışmasıyla en üst seviyede kullanan Platin Yatak, sağlamlık konusunda motorlarına 4 yıl sıfır motorla değiştirme garantisi vermektedir. Üzerinde kullanılan profili, boyası, tekerlekleri, sacları vs gibi hammadelerinden hiç ödün verilmeden tasarlanmıştır. Testleri üzerine 80 er kiloluk iki eleman çıkarılarak yapılmıştır.

Kalite ve Performans Yüksek, Fiyat Uygun: 2005 li yıllarda 9000 TL gibi fiyatlara satılan 4 motorlu hasta yatakları, Platin Yatak tarafından argeye sokulup seri üretime geçilmesiyle birlikte 1/3 fiyatlara kadar düşürülmüştür. Hem daha fonksiyonel, hem daha kaliteli ve de daha uygun fiyatları ile 4 Motorlu Hasta Karyolası hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Kilolu Hastalar İçin Özel Tasarım: Kilolu hastalarımız için hasta karyolası almak istediğimizde asansörlü yani alçalıp yükselebilen hasta karyolası modellerinin hastamızın kilosuna uygun olmadığı söylenirdi. Kilolu hastalarımız tedavi süreçlerini konforsuz bir şekilde geçirirdi. Platin Yatak bunun önüne geçebilmek için 8 ayrı piston motoru test edip içlerinden başarıyla çıkan 6000 newtonluk piston motorları hasta karyolalarına uyguladı. Böylece kilolu hastalarımz da alçalıp yükselebilen hasta karyolaların da tedavi süreçlerini geçirebilecekler.

Uzun Boylu Hastalarımız İçin Özel Tasarım: Hasta Karyolası iç ölçüleri 90*190 olarak üretilirdi. Uzun boylu hastalarımız içine sığmazlardı. Bunu kendine dert edinen Platin Yatak, 4 Motorlu hasta karyolasının enini 10 cm boyunu 10 cm genişletti. Uzun boylu hastalarımız artık tedavi süreçlerini bu hasta karyolası sayesinde daha rahat geçirebilecekler.

Comments are closed.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı