4 Motorlu Hasta Karyolası Nedir?

4 Motorlu Hasta Karyolası Nedir?

4 Motorlu Hasta Karyolası Nedir?

Hastaların en çok ihtiyaç duyduğu medikal ürünler; hasta yataklarıdır!

Platin Yatak markasının ürettiği 4 motorlu hasta karyolası, Türkiye'de bulabileceğiniz en dayanıklı hasta karyolasıdır. 200 kg taşıma kapasitesi ile birçok üretim testinden geçmiştir.

Tüm arge çalışmaları Platin Yatak tarafından yapılan 4 motorlu hasta yatağı modeli Türkiye'nin en fonksiyonel özellikli hasta karyolası olma özelliğine sahiptir. 6000 newtonluk 4 adet piston motorları sayesinde kilolu hastaların kullanımına uygun hale getirilmiş hasta yatakları çeşididir. Standart hasta karyolası modellerine nazaran daha uzun ve daha geniş bir yapıya sahip olması, uzun boylu hastalarımzın kullanımına olanak vermektedir. Tüm bu özelliklerin yanında hasta karyolası, alçaldığında Türkiye'nin en alçak hasta karyolası olacak şekilde dizayn edilmiştir. Yükseldiğinde ise bakım kolaylığı sağlaması açısından Türkiye'nin en yüksek hasta yatağı modelidir. Tüm arge çalışmaları Platin Yatak tarafından yapılıp üretilen hasta karyolası bu kadar özeliğe rağmen kar marjı çok düşük tutularak hastalarımzın hizmetine sunulmuştur. Hasta Karyolası Fiayatları arasında fonsiyonel anlamada rakip bile olmayacak 4 motorlu hasta karyolası modellerinin neredeyse yarı fiyatına sunulmaktadır.  

Teslimatlarımız | 4 Motorlu Hasta Karyolası

Ürünü aylık olarak kiralamanız mümkündür. 4 motorlu hasta karyolasını kiralamak için; HYK 600 - HASTA KARYOLASI KİRALAMA üzerine tıklayın. Ürünü 4 yıl garanti ile satın almak isterseniz; PY3250 - 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI üzerine tıklayın.

Paylaş:
Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı