4 Motorlu Hasta Karyolası Nasıl Kiralanır?

4 motorlu hasta karyolasi kiralama

4 Motorlu Hasta Karyolası Nasıl Kiralanır?

4 motorlu hasta karyolası nasıl kiralanır? Hasta karyolası kiralama avantajları nelerdir? 4 motorlu hasta karyolasının özellikleri nelerdir? 

4 motorlu hasta yatakları, günümüzde hastaların en rahat ettiği hasta karyolalarıdır. Hareket seçeneklerinin çok olması sebebiyle fizik tedavi sürecinde de kullanılan ürünlerdir. 4 motorlu hasta karyolasının sunduğu seçenekler hastaların tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. 4 motorlu hasta karyolası, elektrikle çalışan ve kumanda ile yönetilen son dönemin en gelişmiş hasta yatağıdır.

Hasta karyolası kiralama avantajları nelerdir?

Kısa süreli olarak hasta karyolasına ihtiyaç duyan müşterilerimizin hasta karyolası kiralama avantajlarından yararlanabilmesi için hasta karyolası kiralama avantajları şu şekilde sıralanmıştır.

  • Kısa süreli kullanımlar için makul fiyatlara hasta karyolası kullanabilirsiniz.
  • Ürünleri deneme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Ürün satın almadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

NOT: 4-5 aylık kullanımlar için hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanılması tavsiye edilir. Aksi takdirde 3-4 aylık kullanım sonucunda ödediğiniz miktar satın alma fiyatına denk gelebilmektedir.

4 motorlu hasta karyolası nasıl kiralanır?

kiralık hasta yatağı teslimatı
kiralık hasta yatağı teslimatı

4 motorlu hasta karyolasını kiralamak için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş vermektir. Hasta karyolası kiralama sistemi aylık olarak gerçekleşmekte olup, fiyatlara tüm hizmetler dahildir. Tüm ürünler hasta karyolası kasası, yatağı, alez ve serum askısı olmak üzere set olarak kiralanmaktadır. Aynı gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir ve kurulumu gerçekleştirilmektedir. Alez müşterilerimize hediye edilmektedir. İade işlemlerinde de ek ücret talep edilmez.

NOT: Kiralanan ürünlerde bulunan hasta yatakları (şilte) jelatinli şekilde kullanılmalıdır. Jelatinin çıkarılması durumunda hasta yatağı ikinci el durumuna düşer ve yatağın başka bir hastaya kiralanması Sağlık Bakanlığı tarafından kanunen yasaktır. Jelatinli hasta yatağının üzerine alez sererek hastanızı rahatlıkla yatırabilirsiniz.

4 motorlu hasta karyolasının özellikleri nelerdir?

4 motorlu hasta karyolası günümüzde bulunan en gelişmiş yoğun bakım yatağıdır. Trendelenburg hareketleri ile hastaların tansiyonu düzenlenir, hava embolisi önlenir. 4 motorlu hasta yatağı fizik tedavide kullanılan yataklardan biridir. Platin Yatak 4 motorlu hasta karyolası üreticisidir.

4 motorlu yoğun bakim yatagi
4 motorlu yoğun bakim yatagi
4 motorlu hasta karyolasi üretimi
4 motorlu hasta karyolasi üretimi

 

 

 

 

 

 

 

 

4 motorlu hasta karyolasının özellikleri şunlardır;

  1. Trendelenburg özelliği sayesinde hastanın hava embolisi önlenir. Hava embolisi; kan damarları içerisine hava girip bu havanın dolaşım yoluyla kalbe, oradan da beyin, akciğer veya diğer hayati organlara gitmesine denmektedir. Belirli bir hacme kadar zarar vermeyen bu durum genellikle yüksek hacimlerde öldürücü olmaktadır. Trendelenburg hareketinde havanın pulmoner arterlere (oksijenlenmemiş kanı kalpten akciğere taşıyan damar) geçişini engeller ve kalbin sağ karıncığının çıkış yolu tıkanmasına yol açar. Dolayısıyla kalp ritmini düzenlemekte etkilidir.
  2. Anti-trendelenburg sayesinde hastaların kan dolaşımı artar ve tansiyonu düzenlenir.
  3. Üründe bulunan t-motion marka 6000 newton motor sayesinde obez hastalar için uygundur.
  4. Ürünün ölçüleri normal bir hasta yatağından daha geniş olması sebebiyle hastaların sıkışması önlenir ve hasta rahatlıkla hareket edebilir.
  5. 4 motorlu hasta karyolası yarı koltuk olabilme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla hastanın görüş açısı diğer hasta yataklarına göre daha geniştir. 
  6. 4 motorlu hasta yatağı yoğun bakım ve fizik tedavide de kullanılan en gelişmiş üründür. Hastaların tedavi sürecini geçirebileceği en rahat yataktır.

4 motorlu hasta karyolası hakkında bilgi almak için WhatsApp sipariş hattımızdan mesaj gönderebilirsiniz. Sipariş verebilir ve 4 motorlu hasta karyolası kiralayabilirsiniz. 4 motorlu hasta karyolası kiralamak için; HYK 600 – HASTA KARYOLASI KİRALAMA üzerine 4 motorlu hasta karyolası satın almak için PY 3650 – 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI üzerine tıklayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı