3 motorlu mu, 4 motorlu mu satın almak mantıklı?

3 motorlu mu 4 motorlu mu satın almak mantıklı

3 motorlu mu, 4 motorlu mu satın almak mantıklı?

3 motorlu hasta karyolası mı satın almalıyım, yoksa 4 motorlu hasta karyolası mı? İki hasta karyolası modeli ve fonksiyonları hakkında karşılaştırma yapmak isteyen müşterilerimiz için, ürünlerimizi detaylı tanıtıyoruz.

3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası modelleri, hareket edemeyen ve bakıma muhtaç hastalar için geliştirilen modellerdir. 3 motorlu hasta karyolasının baş ve ayak kısmı hareket ederken, aynı zamanda alçalıp yükselebilmektedir. 4 motorlu hasta karyolasının ise baş ve ayak hareketi, alçalıp yükselebilme ve çapraz pozisyon alma hareketleri mevcuttur. Bu ürünler, hastaların tedavi sürecinde kolaylık sağlayan en önemli medikal ürünlerdir.

HASTALIK DURUMU, YAŞ ve KİLOYA BAĞLI DURUMLAR

Hastalığa bağlı durumlar; Hastaların hastalık durumuna göre hasta karyolası seçimi önemlidir. Alzheimer, felçlilik, nefes darlığı vb. hastalıklara göre ihtiyacınızın yeterli olduğunu düşündüğünüz ürünü satın alabilirsiniz.

Yaş; Genç hastalar için kesinlikle uzun süreli kullanılabileceği ürünler tercih edilmelidir. ”İlerleyen zamanlarda ne olacağı belli değil dolayısıyla satın almak istemiyoruz.” diyen müşterilerimiz hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanabilirler.

Kilo; Kiloya bağlı olarak hasta karyolası modelleri seçilmelidir. 100 kg ve üzeri hastalarda kesinlikle 4 motorlu hasta karyolası kullanılmalıdır.

3 motorlu ve 4 motorlu
3 motorlu ve 4 motorlu
MOTOR KALİTESİ VE TAŞIMA KAPASİTESİ

Platin Yatak tarafından üretilen hasta karyolası modellerinde ”t-motion” marka piston motor kullanılmaktadır. 8 adet motor denemesinden sonra en kaliteli olan t-motion marka motorlar pahalı olmasına rağmen, firma olarak kaliteye önem verdiğimizden bu motorları kullanmaktayız. Kullanılan motorlar 6000 newton taşıma kapasitesine sahip olan motorlardır. Hasta karyolası modellerinde 2000 newton motor kullanılırken Platin Yatak 6000 newton motor kullanarak, kaliteli ürün üretmektedir.

3 motorlu hasta karyolasında baş kısmını hareket ettiren bir motor, ayak kısmını hareket ettiren bir motor ve alçalıp yükselmeyi sağlayan bir motor bulunmaktadır. 3 motorlu hasta karyolasında alçalıp yükselmeyi sağlayan bir motor bulunduğundan bu ürünlerin taşıma kapasitesi 100 kg’dir. 100 kg ve üzeri olan hastalarda kullanımı tavsiye edilmez.

4 motorlu hasta karyolasında baş kısmını hareket ettiren bir motor, ayak kısmını hareket ettiren bir motor bulunur. Fakat alçalıp yükselebilme ve çapraz pozisyon alma özellikleri 2 motor tarafından gerçekleştirilir. Dolayısıyla 230 kg kadar taşıma kapasitesi mevcuttur. Obez hastalar rahatlıkla kullanabilir. Aynı zamanda motorunun kaliteli olması, ürünün raf ömrünün uzun olmasını sağlar. Motoru arıza yapan bir ürünün raf ömrü de kısadır.

KAMPANYALAR ve FIRSATLAR

Ürünleri kısa süreli olarak kullanmayı düşünen müşterilerimiz veya ürünleri denemek isteyen müşterilerimiz hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanabilirler. Hasta karyolası kiralama sisteminde ürünler aylık olarak kiralanmaktadır. Kiralanan ürünler set olarak; karyola kasası, yatağı, alez, serum askılık şeklindedir. Ürünler dezenfekte edilerek aynı gün içerisinde müşterilerimize servis araçlarımızla gönderilir ve kurulumu gerçekleştirilir. Aynı şekilde müşterilerimiz istediğinde adreslerinden geri iade alınır. 

4 motorlu hasta karyolasını satın alan ve 1 yıl içerisinde geri iade etmek isteyen müşterilerimiz ürünlerini 3/1 fiyatına tekrar firmamıza iade edebilirler. İstanbul içi olmak şartıyla gerçekleştirilen bu sistemden faydalanan binlerce müşterimiz bulunmaktadır.

NASIL SİPARİŞ VERECEĞİM?

3 motorlu hasta karyolası mı yoksa 4 motorlu hasta karyolası mı satın alacağınıza müşteri temsilcilerimiz ile konuşarak karar verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilmek için 0216 470 5040 –  0212 634 4010 sabit numaralarından veya WhatsApp sipariş hattımızdan 0532 620 1030 telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı