3 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? Niçin Tercih Edilir?

3 motorlu hasta karyolası

3 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? Niçin Tercih Edilir?

3 motorlu hasta karyolası niçin tercih edilir? 3 motorlu hasta karyolasını hangi hastalar kullanmalıdır? 3 motorlu hasta karyolası üreticisi kimdir?

3 motorlu hasta karyolası, hastanelerde de tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Aynı zamanda ürün alçalıp yükselebilme özelliğine sahiptir. 3 motorlu hasta karyolası kullanım kolaylığı sayesinde, kullanıcılarına rahatlık sağlamaktadır. 3 motorlu ürün, hastalar için geliştirilen yoğun bakım yataklarıdır. 3 motorlu hasta yatakları alçalıp yükselebilen en ekonomik ürünlerdir. 4 motorlu hasta karyolasına muadilen kullanılabilecek olan bu ürün, 100 kg ve altı kilosu olan hastalarda kullanılabilmektedir.

3 motorlu hasta karyolası niçin tercih edilir?

3 motorlu hasta yatakları, hastanın bakımını kolay yapabilmek için tercih edilen ürünlerdir. 3 motorlu hasta yataklarının üretimi Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretim & kalite karşılaştırılması sonucunda alçaldığında en alçak, yükseldiğinde en yüksek seviyeye gelebilen, en dayanıklı motorlar kullanılan ve en kalın profillerden üretilen başka bir hasta karyolası piyasada mevcut değildir. 

3 motorlu hasta yatağı
3 motorlu hasta yatağı
3 motorlu hasta karyolasını hangi hastalar kullanmalıdır?

3 motorlu hasta karyolasını 100 kg ve altı kilosu olan hastalar kullanabilir. Hareket edemeyen kendi lavabo ihtiyacını gideremeyen hastaların kullanabileceği konforlu bir karyoladır.

3 motorlu hasta karyolası üreticisi kimdir?
Platin Yatak Hasta Karyolası Üreticisi
Platin Yatak Hasta Karyolası Üreticisi

3 motorlu hasta karyolasının üreticisi Platin Yatak’tır. Platin Yatak firması olarak müşterilerimize en uygun fiyatlara en kaliteli ürünler çıkartmaktayız. 3 motorlu hasta karyolasının iskelet imalatı, boyası ve montajı Platin Yatak fabrikasında üretilerek, müşterilerimize gönderilmektedir. Ürünlerimizde en kaliteli t-motion motor kullanılmaktadır.

3 motorlu hasta karyolası satın almak için; PY 2600 – 3 MOTORLU HASTA KARYOLASI üzerine
kiralamak içinse; HYK 500 – HASTA KARYOLASI KİRALAMA  üzerine tıklayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı