2 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? Niçin Tercih Edilir?

2 motorlu hasta karyolası

2 Motorlu Hasta Karyolası Nedir? Niçin Tercih Edilir?

2 motorlu hasta karyolası nedir? Niçin kullanılır? Hastaların ihtiyaçlarını giderebilecek olan hasta karyolası hangisidir?

2 motorlu hasta karyolası, en ekonomik hasta karyolası çeşitlerindendir. 2 motorlu hasta yatakları elektrikli ve motorla çalışan ilk hasta yataklarıdır. 2 motorlu hasta karyolası ürünleri kullanıma başlanmadan önce, manuel sistemli hasta yatakları kullanılıyordu. Manuel sistemli hasta yataklarının hareket etmesi kol gücüne bağlı olduğundan kullanımı sıkıntılıydı. Obez hastaların pozisyonu değiştirilememekte, hasta yakınlarında da sürekli hasta bakımından dolayı sağlık sorunları görülmekteydi. İlk motorlu hasta karyolası olarak bilinen 2 motorlu hasta karyolası, günümüzde kullanılan en baz model hasta yatağıdır.

2 motorlu hasta karyolası niçin kullanılır?

2 motorlu hasta karyolası, hastanın sırt ve bacak kısmını hareket ettirerek pozisyon değiştirilmesine yardımcı olmaktadır. Kullanım sebebi genellikle bu şekildedir. Hareket edebilen hastalar için ideal bir model olan 2 motorlu hasta karyolası, uygun fiyatlara müşterilerimize sunulmaktadır. Günümüzde bir hastanın temel ihtiyaçlarını giderebilecek olan ürün, 2 motorlu hasta karyolasıdır.

2 motorlu hasta karyolası çeşitleri nelerdir?
2motorlumodeller
2motorlumodeller

2 motorlu hasta karyolasının aksesuarlarına göre çeşitleri bulunmaktadır. 2 motorlu hasta yataklarının tümünde 4500 newton kapasiteli dual motorlar kullanılmaktadır. Dolayısıyla 100 kg ve üzeri kullanımı tavsiye edilmez.

  • Ekonomik Model; Platin Yatak tarafından üretimi gerçekleştirilmemektedir. Görüntüsü sebebiyle çok tercih edilen bir model değildir.
  • ABS Model; Hareketsiz hastalar için uygundur. Platin Yatak firmamızın en ekonomik modelidir.
  • FULL ABS Model; En çok satın alınan veya kiralanan modeldir. Hareketli hastalar için uygun bir yataktır. 
2 motorlu hasta karyolası nasıl kiralanır?

İstanbul ili içerisinde 2 motorlu hasta karyolası kiralamak isteyen müşterilerimiz; ABS ve FULL ABS Modellerini aylık set olarak kiralayabilmektedir. Teslimat ve kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilerek müşterilerimize teslim edilmektedir. Ürünler dezenfekte edilmektedir ve geri iade işlemlerinde ek ücret talep edilmez. Ürünlerin set içeriği; hasta karyolası kasası, yatağı (şilte), alez ve serum askısıdır.

İstanbul 2 motorlu hasta karyolası kiralama bölgeleri;

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu,

2 motorlu hasta karyolası kiralamak için;  HASTA KARYOLASI KİRALAMA üzerine tıklayın.

WhatsApp Sipariş Hattı; 0532 620 1030 hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama - WhatsApp Destek Hattı